Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista w Dziale Finansowym

Miejsce pracy: Polkowice, Lubin, Głogów

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w prężnie działającej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • konkurencyjną stawkę wynagrodzenia;
  • atrakcyjny pakiet dodatków płacowych i pozapłacowych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz nabycia nowych kompetencji;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

ZADANIA:

  • monitorowanie realizacji budżetu;
  • rozliczanie istniejących oraz kalkulowanie przyszłych kosztów;
  • tworzenie i realizowanie planów finansowych;
  • nadzór nad procesami inwestycyjnymi.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, controlling);
  • 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z controllingiem;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • znajomość branży automotive;
  • mile widziana znajomość pakietu Office oraz programu SAP.
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy