Specjalista w dziale badawczo-rozwojowym

Kulinaria S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w dziale badawczo-rozwojowym, w firmie specjalizującej się w produkcji dodatków dla przemysłu spożywczego, w szczególności dla branży przetwórstwa mięsnego.

1. Opracowywanie i doskonalenie receptur mieszanek dla przemysłu spożywczego.

2. Opracowywanie receptur wyrobów gotowych dla przemysłu spożywczego.

3. Sporządzanie kalkulacji produktów i opisów technologicznych.

4. Sporządzanie ocen i raportów z wykonywanych działań.

5. Testowanie i ocena przydatności nowych surowców.

6. Doskonalenie procesów w zakresie stosowanych technologii.

8. Pozyskiwanie informacji dotyczących rynku przemysłu spożywczego i śledzenie trendów branży.

9. Pomoc w rozwiązywaniu reklamacji.

10. Doradztwo technologiczne dla klientów.

11. Współpraca z działem handlowym i jakości w zakresie wymagań jakościowych, prawnych i technologicznych stosowanych w przetwórstwie żywności.

12. Zbieranie informacji od technologów i handlowców dotyczących oferowanych produktów;

13. Uczestnictwo w spotkaniach branżowych typu szkolenia, seminaria, targi.

14. Współpraca z jednostkami badawczymi i uczelniami w dziedzinie analizy żywności, wprowadzania nowych technologii, stosowania składników prozdrowotnych itp.

Wymagania

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy doświadczenia w branży mięsnej lub pokrewnej związanej z przetwórstwem żywności. Doświadczenie w pracy w dziale badawczo-rozwojowym będzie dodatkową zaletą. Wymagana jest również: dyspozycyjność, znajomość MS Office, prawo jazdy kategorii B. Mile widziana jest również znajomość języków obcych: angielski, rosyjski, niemiecki.

Prezentacja firmy

Firma Kulinaria S.A. należąca do Grupy Prymat, działa na rynku od 1997 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Weterynaria, Praca Inżynieria