Specjalista w Dziale Administracyjnym, Zaopatrzenia i Inwestycji

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie

Kraków, małopolskie

Numer ogłoszenia: Kraków/21/09

Miejsce pracy: Kraków

Forma zatrudnienia / wymiar etatu: umowa o pracę/pełny etat

Termin składania ofert: 26.03.2021 r.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • przygotowywanie i prowadzenie „podprogowych” postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi,
  • przygotowywanie i opiniowanie dokumentów niezbędnych w procedurze zamówień publicznych zgodnie z obowiązującym prawem oraz przyjętymi procedurami wewnętrznymi,
  • przygotowywanie projektów umów o zamówienie publiczne,
  • współpraca z innymi wydziałami w zakresie zamówień publicznych,
  • przygotowywanie i prowadzenie zestawień i analiz dotyczących realizowanych zadań z zakresu zamówień publicznych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe.
  • Lata pracy zawodowej: minimum 5 lat przy wykształceniu średnim, minimum 3 lata przy wykształceniu wyższym.

Wymagania dodatkowe:

  • co najmniej 5cio letnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań przetargowych,
  • praktyczna znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych,
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność, dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość komputera (pakiet MS Office 2016),
  • umiejętność planowania zadań,
  • wykształcenie w zakresie prawa zamówień publicznych.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: kadry@nfz-krakow.pl oraz nr telefonu: 12 298 81 47).

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 26.03.2021 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, ul. Józefa 21, (przy pomocy zewnętrznej skrzynki korespondencyjnej dostępnej przy wejściu do budynku) lub przesłać na adres:

Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ

31-056 Kraków, ul. Józefa 21

(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy Kraków/21/09

PORADNIK I DOKUMENTY
lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.