Specjalista w Departamencie Procesów

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

  • Realizację projektów optymalizacyjnych z konkretnymi celami biznesowymi z wykorzystaniem metodyki i narzędzi LEAN, Six Sigma i metodyk zarządzania projektami,
  • Projektowanie procesów i prowadzenie działań optymalizacyjnych dla poszczególnych jednostek, w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych,
  • Przygotowywanie rozwiązań i rekomendacji dotyczących zmian procesowych, na podstawie wielopłaszczyznowej analizy (aspekty organizacyjne, prawne, IT, finansowe, ryzyko operacyjne, CX i inne),
  • Prowadzenie spotkań, warsztatów, szkoleń z tematyki związanej z optymalizacją procesów i Zarządzaniem Procesowym,
  • Przygotowywanie materiałów na organizowane w Banku komitety, materiałów warsztatowych oraz raportów analitycznych,
  • Inne działania związane z wdrożeniem Zarządzania Procesowego w Banku.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 1-rocznego doświadczenia w zakresie optymalizacji procesów,
  • Znajomości metodyki i narzędzi LEAN, Six Sigma,
  • Wyższego wykształcenia na dowolnym kierunku - w naszym Departamencie pracują osoby po różnych kierunkach,
  • Zdolności analitycznych i organizacyjnych,
  • Łatwości komunikacji i umiejętności współpracy w zespole,
  • Umiejętności efektywnego zarządzania czasem pracy,
  • Kreatywności w wypracowywaniu rozwiązań,
  • Samodzielności i dokładności w wykonywanej pracy,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Power Point

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • Doświadczenie w bankowości,
  • Znajomość narzędzi do opisywania i mapowania procesów (Enterprise Architect, Aris, Adonis)

Dołącz do nas a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w energicznym i ambitnym zespole w innowacyjnym Banku,
  • Możliwość wpływu na przebieg i efektywność procesów w Banku w ramach codziennej pracy projektowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego.

Wymagania

z dopiskiem:

Nr ref.: IPSDP/06/2019/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Finanse , Praca Bankowość , Praca Analityka , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management