Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Specjalista w Departamencie Operacji Bankowości Transakcyjnej

10-050 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Citi Service Center

Opis stanowiska pracy

Departament Operacji Bankowości Transakcyjnej zajmuje się realizacją płatności lokalnych oraz międzynarodowych dla krajów zagranicznych.

Jesteśmy otwarci na kandydatów bez doświadczenia, wchodzących na rynek pracy, umożliwiamy zdobycie bogatego doświadczenia od samych podstaw.

Czym będziesz się zajmował:

  • Prawidłowym i terminowym wprowadzaniem oraz modyfikowaniem danych w systemach bankowych
  • Współpracą z jednostkami Citi na całym świecie, w tym korespondencją mailową jak również komunikacją telefoniczną w języku angielskim
  • Udziałem w tworzeniu i weryfikacji procedur
  • Współudziałem w projektach, w tym: udziałem w telekonferencjach i testach aplikacji

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Motywacji do pracy
  • Umiejętności pracy samodzielnej jak i pracy zespołowej (komunikatywność, zdolności interpersonalne)
  • Dyspozycyjności
  • Skrupulatności

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse, Bankowość – kierunki preferowane)
  • Doświadczenie w obszarze finansów/bankowości

Wymagania

Co otrzymasz w zamian:

  • Programy rozwojowe pozwalające na zaplanowanie kariery zawodowej
  • Unikalny pakiet benefitów socjalnych, w tym: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny i wiele innych
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne na rynku wynagrodzenie
  • Pracę przy wielu ciekawych projektach
  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym pozwalającym na zawieranie cennych znajomości biznesowych i praktyczne wykorzystywanie języka angielskiego
  • Wiele wydarzeń integracyjnych i charytatywnych

Citi Service Center (CSC) is an initiative to establish a network of service centers... providing high quality services to other entities operating within the Citi Group.

Citi Service Center Poland was founded in 2005, and it currently employs over 3000 highly qualified staff in three locations: Warsaw, Olsztyn and Lodz. CSC cooperates with other Citi entities from all over the world.

Currently we provide services to over60 countries in Europe, Asia, Africa, both Americas and Australia. Our employees use over 24 languages every day. Working in our organization involves working on international projects, in an international and dynamic environment as well as learning the top quality organizational culture.

Read more about career opportunities at: careeratciti.pl orfacebook.com/citigradsemea
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość