Specjalista w Biurze Zakupów

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Firma z branży transportowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki/ zadania:

  • Przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z otrzymanym przydziałem, w tym w szczególności:
  • kontrola merytoryczna wpływających zapotrzebowań,
  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej postępowań, w tym SIWZ, zapytań ofertowych, ogłoszeń, pism kierowanych do wykonawców, protokołów, oświadczeń itp.,
  • przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa oraz przepisami wewnętrznymi Spółki,
  • dbanie o terminową realizację postępowań,
  • dbanie o kompletność dokumentacji związanej z postępowaniem, utrzymaniem jej w należytym porządku,
  • uzupełnianie na bieżąco rejestrów związanych z postępowaniami,
  • przygotowanie umowy do podpisania po przeprowadzonym postępowaniu,
  • organizowanie posiedzeń komisji przetargowej dotyczących prowadzonych postępowań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość Ustawy o zamówieniach publicznych,
  • doświadczenie zawodowe- co najmniej 3 lata pracy związanej z zamówieniami publicznymi,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • otwartość na rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę,
  • świadczenia socjalne,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.