Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

- przygotowanie wniosków o płatność,

- monitoring i nadzór na przebiegiem realizacji projektu,

- uczestnictwo w kontrolach projektów jednostek sprawujących nadzór nad realizacją projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,

- udział w opracowaniu wytycznych i procedur wewnętrznych niezbędnych do właściwej realizacji projektów,

- przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej,

- gromadzenie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami w Uczelni,

- współpraca z jednostkami uczelni oraz partnerami uczelni w zakresie realizowanych działań projektowych.

oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagania

Niezbędne wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie administracyjne, ekonomiczne, prawnicze)

- wymagane minimum 1 rok stażu pracy/doświadczenia na stanowisku ds. rozliczania projektów unijnych/ ds. projektów unijnych,

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

- umiejętności organizacyjne

- samodzielność w wykonywanych obowiązkach,

- umiejętność pracy w zespole,

- operatywność, komunikatywność i pełna dyspozycyjność.

mile widziane będą:

- doświadczenie w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w tym Europejskiego Funduszu Społecznego,

- doświadczenie w zakresie rozliczania projektów unijnych realizowanych w obszarze Szkolnictwa Wyższego,

- znajomość i ewentualne stosowanie prawa zamówień publicznych.

Uniwersytet Pedagogiczny zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty będzie można odebrać po zakończeniu rekrutacji w dniach: 1-2.10.2018 r. w godzinach 7.30-15.00     w p. 155, ul. Podchorążych 2. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja