Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

Fernity Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fernity to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa. Sprzedajemy nowoczesne, designerskie meble w naszych sklepach w Warszawie, w sklepach internetowych w Polsce i zagranicą oraz hurtowo w całej Polsce.

Pracujemy zgodnie z filozofią KAIZEN - ciągłego doskonalenia, dlatego praca u nas jest bardzo ciekawa i codziennie stawia przed pracownikami nowe, inspirujące wyzwania.

W związku z naszym szybkim rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty w Biurze Obsługi Klienta

Do obowiązków nowej osoby w naszym zespole należeć będzie:

  • nadzór i realizacja procesu obsługi zamówień z wszystkich kanałów sprzedaży
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy
  • obsługa zgłoszeń telefonicznych i mailowych
  • wystawianie zamówień, dokumentów sprzedaży

Oczekujemy:

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu WF-Mag będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia już zdobytych umiejętności,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, pakiet MultiSport)

Proszę o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Na rynku działamy od 2008 roku, mimo iż z branżą meblarską jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie