Specjalista w Biurze Kontrolingu

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Firma z branży transportowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki/zadania:

  • budowanie zaawansowanych modeli, narzędzi do zbierania danych i ich raportowania,
  • współpraca przy automatyzacji procesu raportowania i przekazywania informacji zarządczej,
  • wspieranie procesu raportowania miesięcznego, kwartalnego i rocznego (w tym wyjaśnianie odchyleń - sporządzanie zbiorczych wyjaśnień na potrzeby Zarządu),
  • współpraca przy tworzeniu budżetów i prognoz finansowych - kontrola ich realizacji, analiza odchyleń,
  • współpraca przy tworzeniu opisu do Planu oraz sprawozdań z działalności Zarządu,
  • koordynacja, analiza budżetu Centrali Spółki we współpracy z Biurami Centrali,
  • weryfikacja i analiza raportów z systemu wewnętrznego,
  • bieżąca analiza raportów i danych zawartych w innych systemach,
  • współpraca z Biurami i Jednostkami Wykonawczymi Spółki,
  • udział w szkoleniach i kursach mających na celu podnoszenie kwalifikacji,
  • wykonywanie innych czynności zaleconych przez Dyrektora Biura lub Naczelnika.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne,
  • doświadczenie zawodowe - praca związana z analizami ekonomicznymi, rachunkowością, pokrewne,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, współpracy i pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows, z naciskiem na znajomość programu Excel,
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu, samodzielność i komunikatywność w działaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • świadczenia socjalne,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.