ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Świebodzin, Międzyrzecz

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie miesięczne oraz roczne
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport, świadczenia świąteczne itp.)
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność obsługi podestów ruchomych
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia SEP energetyczne: Gr. 1 i 2 (E+D)
  • Znajomość AutoCad - mile widziana
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Odpowiedzialność za stan techniczny wszystkich budynków i instalacji związanych z budynkami oraz zakładem
  • Odpowiedzialność za utrzymanie w sprawności urządzeń transportu bliskiego, w tym pod dozorem UDT (wózki widłowe, podnośniki, urządzenia dźwigowe)
  • Planowanie i zapewnienie odpowiednich przeglądów i wykonywanie testów urządzeń i instalacji
  • Raportowanie działań (w tym praca z programami MESO i SAP)
  • Uczestnictwo w pracach inwestycyjnych
  • Propozycje usprawnień (KAIZEN)
  • Szkolenie współpracowników

Za proces odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy