SPECJALISTA UTRZYMANIA RUCHU ELEKTRYK/AUTOMATYK - PRACA W JANIKOWIE (NR 1383)

CIECH S.A WARSZAWA

Janikowo, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1383

Obowiązki:

-zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym, dążenie do minimalizacji ilości przestojów technicznych w zakresie elektrycznym/AKPiA,
-bieżącą ocenę stanu technicznego urządzeń oraz diagnozowanie stanów awaryjnych,
-inicjowanie oraz wdrażanie projektów mających na celu poprawę jakości, bezpieczeństwa i wydajności produkcji oraz minimalizację kosztów,
-koordynowanie i nadzorowanie realizacji planu remontów,
-realizację zadań w ramach technicznych projektów optymalizacyjnych.
Praca w CIECH Serwis i Remonty S.A.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe techniczne; preferowane kierunki z zakresu elektryki, budowy maszyn i sieci zasilania elektrycznego/automatyki i robotyki, uprawnienia energetyczne eksploatacyjne i dozorowe, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania ruchu branży elektrycznej/AKPiA w sektorze przemysłowym, doświadczenie w nadzorze nad infrastrukturą techniczną oraz w utrzymaniu pełnej sprawności maszyn i urządzeń, minimalizowaniu ilości przestojów technicznych, podejmowaniu działań prewencyjnych, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku pracy, inicjatywę w działaniu, umiejętności interpersonalne, komunikatywność, biegłą znajomość pakietu MS Office.

Miejsce pracy: Przemysłowa 30, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny: 52 354 13 47 / 52 354 18 63 lub osobisty ul. Fabryczna 4, 88-101 Inowrocław.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy