Specjalista/tka ds. Rekrutacji

7N Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

7N to Agent dla doświadczonych ekspertów IT. Globalnie, w ośmiu krajach zatrudniamy ponad 100 osób (w Polsce ponad 500). W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Jesteśmy indywidualnym agentem naszych konsultantów. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Naszym głównym założeniem jest długoterminowość współpracy. Duża część zespołu 7N to osoby pracujące dla nas od wielu lat.

Zespół rekrutacji 7N od samego początku aktywnie współtworzy sukces firmy. Ma bowiem decydujący wpływ na to, kto dołącza do grona konsultantów 7N, a tym samym jak postrzegają nas nasi klienci i otoczenie biznesowe. Znakomita marka, jaką w ciągu 30 lat istnienia wyrobili sobie konsultanci 7N, jest w dużej części pochodną wysokich standardów naszego zespołu rekrutacyjnego i jego pracy.

W związku z planami dalszego rozwoju firmy, powiększamy wspomniany zespół, poszukując osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska informatyczne
  • Budowanie aktywnej sieci kandydatów w sektorze IT
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród ekspertów IT
  • Współpraca z portalami rekrutacyjnymi, portalami społecznościowymi i innymi podmiotami stanowiącymi kanały rekrutacyjne
  • Identyfikowanie nowych kanałów rekrutacji IT
  • Rozwój narzędzi wspierających rekrutację

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w rekrutacji w sektorze IT,
  • Bardzo dobra znajomość branży IT, zwłaszcza ról i stanowisk w projektach IT, a także kluczowych technologii informatycznych
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Otwartość, dociekliwość, nastawienie na osiąganie założonych celów,
  • Duża samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, cenionej, międzynarodowej organizacji o skandynawskiej kulturze korporacyjnej i kulturze pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez uczestnictwo w interesujących i wymagających projektach rekrutacyjnych,

Aplikacje (CV i list motywacyjny – konieczny) prosimy przesyłać poprzez "Aplikuj".

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą konsultingową, zajmującą się outsourcingiem eksper... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce