SPECJALISTA / -TKA DS. HR

Work Service S.A.

Skierniewice, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Skierniewice

Zadania:

• aktywne uczestnictwo w kreowaniu polityki personalnej oraz realizacja projektów w obszarze miękkiego HR,
• koordynacja procesu zatrudnienia i onboardingu nowych pracowników oraz koordynacja procesu odejść pracowników;
• wprowadzenie odpowiednich narzędzi i praktyk HR do organizacji, nadzór nad ich prawidłowym wdrożeniem i funkcjonowaniem,
• planowanie i przeprowadzanie projektów HR zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji oraz aktualnymi trendami,
• implementacja i koordynacja działań rozwojowych, motywacyjnych oraz szkoleniowych,
• kontrolowanie procedur HR dotyczących procesów produkcyjnych,
• monitorowanie wskaźników personalnych takich jaki rotacja i absencja, planowanie i wdrażanie działań korygujących,

Proponujemy:

• zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta; w dogodnej dla Ciebie formie B2B lub umowa o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności,
• przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole,
• pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania oferującą możliwości rozwoju zawodowego,
• perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,
• bogaty pakiet socjalny m.in. opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie,

Idealny Kandydat powinien posiadać:

• doświadczenie w realizacji projektów z różnych obszarów HR
• wykształcenie wyższe w kierunku zarządzania lub ekonomii,
• praktyczną wiedzę w zakresie prawa pracy,
• znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR, ciekawość oraz szukanie innowacyjnych rozwiązań,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne szczególnie w zakresie komunikacji oraz mediacji,
• bardzo dobrą organizację pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów,
• umiejętność budowania partnerskich relacji, rozumienia i reagowania na potrzeby biznesu i pracowników.
• znajomość programu TETA

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.