Specjalista Technolog (R&D)

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie nowych receptur środków ochrony roślin i udoskonalanie już istniejących technologii

Informacje o kliencie

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Opracowywanie nowych receptur środków ochrony roślin i udoskonalanie już istniejących technologii,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych przy produkcji i przy wprowadzaniu do produkcji nowych środków ochrony roślin,
  • Prowadzenie projektów i dokumentacji techniczno- technologicznej produktów,
  • Prowadzenie i dokumentowanie testów nowych rozwiązań technologicznych,
  • Projektowanie nowych technologii, instalacji oraz modernizację i usprawnienia istniejących.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe: technologia chemiczna, chemia,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z opracowywaniem środków ochrony roślin oraz ich produkcji,
  • Doświadczenie w skalowaniu produkcji środków ochrony roślin,
  • Doświadczenie w projektowaniu i realizacji nowych rozwiązań technologicznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów formulacyjnych i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego,
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page