SPECJALISTA-TECHNOLOG CNC

ANKO TRADING sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

  • Samodzielne przygotowanie programów na tokarki i frezarki CNC firmy HAAS
    - Obsługiwane tokarki: ST-10, ST-15, ST-20Y, ST-30
    - Obsługiwane frezarki: VF-2, VF-4, DT-1
  • Dobór narzędzi i technologii produkcji
  • Zamawianie narzędzi on-line
  • Programowanie i ustawianie kilku maszyn CNC firmy HAAS
  • Nadzór nad produkcją detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn
  • Kontrola jakości wytworzonych produktów
  • Produkcja jednostkowa lub małoseryjna

Miejsce pracy: Kielce,  Rzeszów, Opole

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie: techniczne, na kierunkach mechanicznych
  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Doskonała znajomość programu Mastercam
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność samodzielnego ustawiania i programowania maszyn CNC z systemem HAAS
  • Umiejętność używania narzędzi pomiarowych
  • Zdolności manualne, dokładność i precyzja
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem specjalistycznej aparatury laboratoryjnej. <br/>AN... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji