Specjalista - Technik Jakości

JOBME S.A.

Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatek zainteresowanych rozwojem swojej ścieżki kariery zawodowej w nowoczesnej firmie produkcyjnej na stanowisku: Specjalista - Technik Jakości

Miejsce pracy: powiat Kłodzki

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Ustalanie kryteriów akceptacji produktu
  • Szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi
  • Przeprowadzanie kontroli wymiarowej i badania funkcjonalności wyrobu
  • Monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji
  • Sprawdzanie zgodności procesu i produktu na podstawie planów
  • Opracowywanie raportów i zestawień jakościowych
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • Przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Stały kontakt z klientem zagranicznym
  • Współpraca przy tworzeniu FMEA, 8D, Action Plan oraz procesu „flow”

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Chęć i motywacja do dzielenia się wiedzą na temat narzędzi i technik jakości (np. raport 8D, 5Why, SPC, Diagram Ishikawa)
  • Komunikatywną znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole liczącym do 10 osób
  • Możliwość poznania nowego procesu produkcji
  • Stabilne zatrudnienia, umowa o pracę
  • Liczne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości