Specjalista Tableau

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1146647

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
 Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Tworzenie interaktywnych Dashboardów w Tableau (od początku do końca)
  • Wyciąganie danych z raportów oraz umieszczanie ich tam
  • Zbieranie wymagań we współpracy z użytkownikami biznesowymi i przekładanie ich do tableau
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Tableau
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu interaktywnych dashboardów w tableau
  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych we współpracy z użytkownikami biznesowymi
  • Zmysł estetyczny i umiejętności graficzne
  • Umiejętność logicznej prezentacji danych
  • Umiejętność analizy dostępności danych w systemach źródłowych
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland