SPECJALISTA/STARSZY SPECJALISTA W WYDZIALE KOORDYNACJI INWESTYCJI (NR 1851)

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1851

Obowiązki:

-Koordynacja inwestycji realizowanych przez Zarządy Zlewni oraz jednostki realizujące projekty
-Opracowywanie rocznych i wieloletnich planów inwestycji
-Bieżący monitoring zadań realizowanych przez Zarządy Zlewni
-Udział w prowadzeniu i rozliczaniu inwestycji realizowanych z udziałem środków UE, NFOŚiGW
-Przygotowanie i realizacja inwestycji o znaczeniu ponadregionalnym

Oferujemy:
-Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.
-Comiesięczny dodatek za przepracowane lata pracy
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.
-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-Opiekę medyczną oraz bogaty pakiet socjalny

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: -Wykształcenie wyższe z zakresie budownictwa, ochrony środowiska, KPA -Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe -Znajomość przepisów ustaw Prawo Wodne i Kodeks Postępowania Administracyjnego -Uprawnienia budowlane -Znajomość programów kosztorysowych, GIS, CAD -Znajomość obsługi pakietów programów biurowych MS Office Wymagania dodatkowe: -Umiejętność organizacji pracy własnej -Umiejętność analitycznego myślenia -Umiejętność hierarchizacji zadań i organizacji pracy -Umiejętność pisania i redagowania pism -Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Aleje Adama Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - CV, - List motywacyjny (mile widziany). Informacje dotyczące ochrony danych osobowych: 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, ul. Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa, e-mail: iod@wody.gov.pl 3. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 4. Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii. 5. Dane zgromadzone w procesie rekrutacji będą przechowywane do czasu zakończenia tego procesu a w przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 6 miesięcy. 6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez PGW WP. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji. 8. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w PGW WP. Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i uważasz, że Twoje umiejętności i charakter odpowiadają naszym wymaganiom, prześlij nam dokumenty drogą elektroniczną na adres kadry.bydgoszcz@wody.gov.pl (mail), albo pocztą lub złóż osobiście: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy, Al. Adama Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz z dopiskiem: Nabór na stanowisko Specjalisty/Starszego Specjalisty w Wydziale Koordynacji Inwestycji zawierające poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie dla potrzeb rekrutacji. Oferty należy składać lub przesyłać w terminie do: 17.07.2020r. Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca BHP / Ochrona środowiska

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy