Specjalista/ starszy specjalista ds. zakupów

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • zapewnienie dostępności materiałów do produkcji w podległych kategoriach,
  • optymalizacja kosztów zakupu w ramach przydzielonych grup asortymentowych oraz usług z zachowaniem przyjętych w Firmie standardów jakości,
  • składanie zamówień i zapewnienie terminowych dostaw,
  • optymalizacja stanów magazynowych w ramach przydzielonych grup asortymentowych,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami, negocjowanie umów regulujących warunki współpracy,
  • prowadzenie okresowej kwalifikacji dostawców,
  • tworzenie raportów (program Excel, system SAP),
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji zakupowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • Min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku zakupowym w firmie produkcyjnej, doświadczenie w zakupie kartonów i opakowań będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne,
  • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Biegła znajomość j. angielskiego (min. poziom B2/C1),
  • Zrozumienie specyfiki pracy w środowisku produkcyjnym,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie