Specjalista/Starszy Specjalista ds. Płac - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista/Starszy Specjalista ds. PłacMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Naliczanie list płac;
  • Weryfikacja danych kadrowo-płacowych;
  • Koordynowanie procesów składania miesięcznych deklaracji do ZUS/PFRON/PPK/GUS
  • Korespondencja z klientami, z urzędami i instytucjami;
  • Współpraca z zespołem kadrowo-placowym oraz zespołami administracji i księgowości;
  • Nadzór nad pracami członków zespołu kadrowo-placowego (dla Starszego Specjalisty).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac lub do spraw płac;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język jest wykorzystywany w pracy z klientami);
  • Znajomość programu PŁATNIK oraz współpracujących aplikacji kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego ENOVA365;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy wdrożeniach projektów płacowych na systemy kadrowo-płacowe.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów, możliwość pracy zdalnej w części wymiaru pracy oraz zapewnia możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.