Specjalista sprzedaży rozwiązań automatyki i robotyki

Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Pod nazwą Roboty Przemysłowe już od niemal 12 lat zajmujemy się robotyzacją linii przemysłowych.

Oferujemy zrobotyzowane stanowiska przy wykorzystaniu robotów Fanuc. Zajmujemy się całym procesem wdrażania zrobotyzowanego stanowiska, począwszy od wyboru najlepszego robota, chwytaka, systemu pozycjonowania po przeszkolenie załogi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie rynku oraz rozpoznawalności marki w wyznaczonych segmentach przemysłowych;
  • Analiza potrzeb Klienta oraz określanie wymogów technicznych dla automatyzowanego procesu produkcyjnego;
  • Doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie oferowanych rozwiązań;
  • Osiągnięcie celów sprzedażowych na podległym regionie zgodnie z polityka i strategią sprzedaży wypracowanej z Zarządem firmy;
  • Współudział w przygotowaniu koncepcji rozwiązań technicznych, ofert;
  • Prezentacja produktów firmy, wdrożonych zautomatyzowanych rozwiązań technicznych i stanowisk zrobotyzowanych;
  • Spotkania z Klientami, udział w targach branżowych, konferencjach, seminariach;
  • Gromadzenie i analizowanie danych dotyczących trendów na podległym regionie;
  • Raportowanie wyników działań do Zarządu firmy.

Wymagania:

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji, w szczególności w sprzedaży maszyn z rozwiązaniami dedykowanymi dla Klienta;
  • Znajomość branży automatyki i/lub zagadnień technicznych związanych z robotyzacją procesów (spawanie, paletyzacja, cięcie, prasy krawędziowych, zgrzewanie, obsługa maszyn, inne);
  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, budowa maszyn, elektronika);
  • Łatwość w uczeniu się i poznawaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami i parterami biznesowymi;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w: prowadzeniu analizy rynku i konkurencji, identyfikowaniu potrzeb rynkowych, segmentacji rynku oraz wyboru docelowych grup klientów, przygotowywaniu raportów przedstawiających poszczególne etapy wdrożenia ustalonych działań;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej, zapewniającej obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (obecne rynki zagraniczne: Francja, Hiszpania, Kanada, Meksyk, …)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę współpracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowania, bonusów;
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód);
  • Możliwość częściowej pracy w systemie home office (siedziba firmy w Krakowie).

Poszukujemy osób do prowadzenia działań w kilku regionach: Polska (dwa regiony), Niemcy, Czechy, …

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Model pracy: obecność w siedzibie firmy 1-3 razy w tygodniu.