Specjalista sprzedaży części samochodowych

Firma Wanicki Sp. z.o.o

32-031 Mogilany, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• obsługa dotychczasowych klientów, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,
• kreatywne pozyskiwanie klientów,
• obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów,
• przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,
• realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,
• dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
• wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
• znajomość budowy samochodów ciężarowych,
• dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,
• płynna obsługa pakietu MS Office,
• pozytywne nastawienie,
• prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Firma „Wanicki” powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta