SPECJALISTA / SPECJALISTKA PIERWSZEGO I DRUGIEGO POZIOMU WSPARCIA IT

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Do naszego biura w Warszawie szukamy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY / SPECJALISTKI PIERWSZEGO I DRUGIEGO POZIOMU WSPARCIA IT

Lokalizacja: WARSZAWA

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów, oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 8 tysiącami pracowników w 60 lokalizacjach 19 krajów, oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów i pomagamy im przemienić technologię w emocje.

Pani / Pana zadania:

  • rozwiązywanie pojawiających się problemów, przeprowadzanie analizy błędów oraz usuwanie zakłóceń;
  • uzgadnianie z działem IT w Niemczech sposobów rozwiązania problemów oraz opracowywanie dalszego postępowania;
  • proaktywny monitoring, konserwacja, aktualizacja i utrzymywanie w należytym stanie infrastruktury IT;
  • opieka w zakresie dostępów do systemu i uprawnień pracowników;
  • gotowość do wyjazdów delegacyjnych do Oddziałów firmy w Poznaniu i Lublinie w celu wdrożenia określonych rozwiązań z zakresu IT;
  • aktualizacja dokumentacji, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania oraz wdrażanie nowych wymogów.

Nasze wymagania:

  • podstawowe umiejętności w dziedzinie infrastruktury sieci;
  • rozległa wiedza dotycząca aktualnego systemu Windows oraz palety produktów serwerowych, jak również znajomość platform wirtualizacyjnych VMWare;
  • podstawowa znajomość systemu Linux, szczególnie Ubuntu oraz rozmieszczenia serwera Ubuntu;
  • samodzielna, sumienna i wydajna praca;
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na potrzeby klienta, zaangażowanie, własna inicjatywa;
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym środowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę;
  • stabilność zatrudnienia;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • pakiety pracownicze;
  • kurs języka niemieckiego.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.