Specjalista Serwisu IT

Klient InfoPraca

Płock, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Płock

Opis Stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników końcowych klienta,
  • Zarządzanie systemem druku rozproszonego,
  • Konserwacja i naprawa drukarek,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych w ramach sieci LAN,
  • Bieżąca obsługa oraz monitorowanie Service Desku,
  • Konfiguracja systemu monitoringu środowiska Zabbix,
  • Administracja systemem Symantec Altiris,
  • Dbałość o bezpieczeństwo danych,
  • Rozwiązywanie problemów z zakresu: sprzętu sieciowego, systemów operacyjnych Windows 10 i inne.

Wymagania:

  • praktyczna wiedza techniczna z zakresu: infrastruktury sieciowej, systemów Windows 10, Service desk, systemu Zabbix, Altiris,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym lub / i z obowiązkiem pełnienia dyżurów,
  • otwartość na szkolenia i nieustanne podnoszenie wiedzy technicznej,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Spotkania integracyjne

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.