Specjalista Service Desk

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1109824

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów – branża telekomunikacyjna – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Specjalisty Service Desk

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: kontrakt B2B (współpraca długofalowa)

Poziom doświadczenia: 6 miesięcy do roku
Stawka: 200-230 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Przyjmowanie zgłoszeń mailowych i telefonicznych od użytkowników
  • Instalowanie osprzętu peryferyjnego (drukarki, skanery, czytniki, itp.)
  • Inwentaryzacja, utrzymanie, zakupy i konserwacja sprzętu oraz oprogramowania we wszystkich lokalizacjach firmy
  • Przygotowywanie stanowisk dla pracowników (np. wymiana sprzętu, instalacja systemów operacyjnych, itp.)

Wymagania:
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych na poziomie zaawansowanym (Open Office, MS Office)
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows, Windows Server
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontami użytkowników w Active Directory (zmiana haseł, odblokowanie konta)
  • Doświadczenie związane ze wsparciem technicznym dużej liczby użytkowników w zakresie sprzętu IT oraz systemu (zdalne, telefoniczne i bezpośrednie)
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętnośćpracy w zespole dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
  • Język angielski poziom B2/C1

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland