Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ciekawej, myślącej (mówimy serio), niebojącej się podejmowania decyzji osoby, która odważy się testować nowe rozwiązania i/lub powiedzieć szefowi, że nie ma racji ;)

Rekrutujemy na stanowisko:

Specjalista SEO

Dołącz do naszego Lisiego Teamu!

Zakres obowiązków na omawianym stanowisku:

  • współpraca z klientami Agencji w zakresie działań SEO i ochrony wizerunku (SERM);
  • tworzenie i bieżąca weryfikacja indywidualnej strategii dla klientów Agencji;
  • gruntowna optymalizacja stron i sklepów internetowych pod kątem SEO;
  • tworzenie strategii linkbuildingu, współpraca z linkbuilderami, doraźne ręczne działania linkbuildingu;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • wynagrodzenie od 3000 zł netto (w zależności od doświadczenia i umiejętności) + premię prowizyjną, zależną od wypracowanych wyników;
  • stały rozwój umiejętności – szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne, nie tylko w zakresie SEO, ale również indywidualne konwersacje w języku angielskim;
  • pracę w wygodnym biurze w centrum Wrocławia (praca zdalna nie wchodzi w grę) z ekspertami w zakresie pozycjonowania stron www;

Wymagania

  • min. 2 – letnie doświadczenie w SEO, w tym doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów SEO od A do Z;
  • skrupulatność i terminowość podczas wykonywania powierzonych obowiązków;
  • bardzo dobra znajomość takich zagadnień jak analiza i dobór słów kluczowychoptymalizacja stron internetowych (w tym e-commerce), ręczne pozyskiwanie linków (strategia linkbuildingu);
  • znajomości i umiejętności obsługi takich narzędzi jak:
  1. Google Analytics;
  2. Google Search Console;
  3. Moz / DeepCrawl / OnPage .org ;
  4. Ahrefs / Majestic;
  5. SENUTO / SEMSTORM;
  6. Screaming Frog / Xenu;
  7. Clusteric;

Prezentacja firmy

Agencja Fox Strategy to nowy wymiar marketingu internetowego. Działamy w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 300PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysoka prowizja za prowadzone projekty
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce