Opis stanowiska pracy

interprima - wrocławska agencja SEO/SEM - poszukuje pracownika na stanowisko:
(Młodszy) Specjalista SEO (miejsce pracy: Wrocław, umowa o pracę)

Zadania:

  • analiza stron internetowych pod kątem strategii SEO
  • planowanie działań SEO dla danej strony internetowej
  • tworzenie audytów i opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych
  • komunikacja z Klientami w sprawach strategii i działań SEO

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • uczciwe wynagrodzenie
  • urozmaiconą pracę przy ciekawych projektach
  • miłą atmosferę pracy w niedużym zespole zaprzyjaźnionych osób
  • regularne wyjazdy na szkolenia

Wymagania

  • znajomość podstaw języka HTML, obsługi systemów do zarządzania treścią stron www, budowy stron internetowych przyjaznych dla wyszukiwarek, optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO
  • doświadczenie w planowaniu działań SEO poparte konkretnymi projektami lub referencjami
  • umiejętność dokonywania analiz efektów przebiegu procesu pozycjonowania
  • dobra znajomość Google Analytics

Prezentacja firmy

interprima to nieduża wyspecjalizowana agencja reklamy internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja