Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś skuteczny, trawi Cię głód wiedzy i chcesz się cały czas rozwijać (także w obszarach wychodzących poza ramy SEO - np.: programowanie, fornt-end), a przede wszystkim chcesz mieć wpływ na to jak i co robisz... to zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Czym się będziesz zajmował:

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii SEO dla klientów firmy,
  • Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań SEO,
  • Monitorowanie trendów w SEO i analizowanie działań konkurencji,

Wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu SEO (technicznym SEO i linkbuilding’u)
  • Znajomość najnowszych trendów branżowych,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO dla Klientów (poparte sukcesami)
  • Podstawowa znajomość HTML i technologii budowania stron www,
  • Dobra znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Google Search Insights, Google AdWords Keyword Planner, Ahrefs, Majestic, SENUTO, ScreamingFrog),
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Co oferujemy w zamian:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pewną pracę
  • Dodatkowe premie i benefity
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w biurze w Katowicach lub Białymstoku
  • Przyjazną, nieformalną i kreatywną atmosferę pracy
  • Wygodne stanowisko pracy i wysokiej klasy sprzęt
  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach
  • Współpracę przy ciekawych projektach także dla dużych i znanych marek
  • Realny wpływ na to jaką firmą jesteśmy...

Prezentacja firmy

ESSYO od 12 lat dostarcza rozwiązania i usługi w obszarze budowania plat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
uznaniowe, projektowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja