Specjalista SEO (pozycjonowanie / e-marketing / marketing online)

NetArch Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zgrany zespół z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży SEO/SEM, potrzebuje odpowiedzialnego i godnego zaufania specjalisty SEO.

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą której można powierzyć samodzielną odpowiedzialność w:

- budowaniu strategii obecności serwisów w wynikach wyszukiwania
- przygotowywaniu analiz i wycen dla potencjalnych klientów (nie ofert!)
- tworzeniu raportów
- analizie, optymalizacji, podnoszeniu pozycji, zwiększaniu ruchu i ilości konwersji

Napisz do nas. Pogadamy jak możemy zgrać nasze oczekiwania i wymagania,
abyś mógł tworzyć zespół razem z nami.

Z uwagi na dynamiczny rozwój struktur w naszej firmie spodziewaj się wielu możliwości
rozwoju kariery w naszej agencji.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- budowanie strategii obecności serwisów w wynikach wyszukiwania
- przygotowanie analiz i wycen dla potencjalnych klientów (nie ofert!)
- tworzenie raportów
- analizy, optymalizacja, podnoszenie pozycji, zwiększanie ruchu i ilości konwersji za co kliencie nas kochają!

Sempai to agencja e-marketingowa specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym. Przygotowujemy i realizujemy strategię obecności w wyszukiwarkach zarówno dla niewielkich podmiotów rynków e-commerce jak również dla absolutnych liderów w swoich branżach.

Wymagania

- doświadczenie w pozycjonowaniu stron poparte przykładami
- umiejętności optymalizacji serwisów internetowych
- znajomość algorytmu wyszukiwarki Google
- znajomość aktualnych trendów w pozycjonowaniu
- kreatywność w pozyskiwaniu linków
- Znajomość narzędzi dla webmasterów (Google Search Console)
- podstawowa znajomość Google Analytics
- samodzielność w wykonywaniu działań SEO na każdym etapie projektu (analizy, optymalizacji, link bulidingu)

Mile widziana:

- umiejętność pisania tekstów reklamowych (krótkich i dłuższych)
- znajomość narzędzi do analizy backlinków - ahrefs, majestic seo
- podstawowa znajomość html, css, php
- chęci do pracy i nauki :)

W zamian oferujemy:

- wynagrodzenie na prawdę adekwatne do Twojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim tego co wniesiesz do naszego zespołu
- pracy w mega pozytywnym i ambitnym zespole
- projekty dopasowane do Twoich możliwości (również te z najwyższej półki)
- możliwość nauki i zbierania mnóstwa doświadczeń rozwijających Ciebie w kierunku który jest przecież Twoją pasją :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja