Opis stanowiska pracy

Już ponad 3500 hoteli z różnych zakątków świata wie, że współpraca z nami owocuje większą liczbą rezerwacji. Od 10 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania rezerwacyjne, projektujemy responsywne i atrakcyjne strony internetowe, wspieramy hotelarzy w marketingu. Nagrody w międzynarodowych konkursach zdobywamy dzięki doświadczeniu ekspertów, którzy tworzą nasz zespół - może jesteś kolejnym z nich?

Zakres obowiązków

  • Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych naszych klientów,
  • Tworzenie i optymalizowanie wizytówek w Google My Business,
  • Tworzenie, opieka i rozbudowywanie stron zapleczowych,
  • Planowanie, publikowanie i weryfikowanie artykułów sponsorowanych,
  • Obsługa platform linkbuildingowych,
  • Przygotowywanie analiz SEO i raportowanie wyników.

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w branży SEO min. 1 rok
  • Wiedza z zakresu technicznego SEO
  • Znajomość zasad budowy witryn optymalnych pod kątem SEO
  • Umiejętności analizy i optymalizacji profili linkowych stron www
  • Praktyczna znajomość obsługi systemów typu CMS,
  • Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
  • Sumienność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • MacBook - możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Workplace by Facebook - nowoczesne narzędzia komunikacji
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000zł rocznie)
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne spotkania integracyjne
  • Codziennie świeże owoce

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce