Specjalista SEO Content Marketing/SEO/SEM Specialist

Mediamass 365

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Cześć, rekrutujemy obecnie do naszego zespołu skutecznego specjalisty ds. pozycjonowania (SEO), który posiada przekrojową wiedzę o marketingu online, z koncentracją na CM i SEM. Szukamy osoby, która potrafi integrowac kanały dotarcia i skutecznie optymalizować je razem z zespołem contentowców i programistów.

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?
- długofalowe planowanie, realizacja i analiza kampanii SEO wraz z content marketingiem
- pozyskiwanie wartościowych linków oraz wspomaganie procesu tworzenia i promocji nowych treści oraz integracja z SM
- testowanie i optymalizacja stron naszych klientów pod kątem pozycjonowania i UX
- allokacje budżetu, aktywne poszukiwanie, weryfikacja i wdrażanie nowych rozwiązań, mających na celu zwiększenie widoczności www
- monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów
- czynny udział w planowaniu długoterminowych działań marketingowych, w tym strategii SEO, za które będziesz przede wszystkim odpowiedzialny

A takie warunki my oferujemy Tobie
- stabilne wynagrodzenie 3-5k brutto lub b2b
- nowoczesny model godzinowy pracy
- uzbrojone stanowisko w konkretny sprzęt
- biuro w centrum miasta, w sprzyjających warunkach
- zgrany zespół pasjonatów, którzy czekają żeby z Tobą współpracować

Wymagania

Minimum rok w branży SEO (z wynikami) oraz znajomość otoczenia IT
Znajomość narzędzi Google (Google Search Console, Google Analytics)
Znajomość narzędzi SEO
Minimalne umiejętności programistyczne HTML, CSS, PHP - na potrzeby samodzielnej optymalizacji, lub delegowania tasków
Komunikatywność, kontaktowość, multitasking - będziesz spinał wiele projektów jednocześnie

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja