Specjalista SEM

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1091494

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera branży informatycznej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. SEM

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B, zatrudnienie przez Hays Poland)
Stawka: (do negocjacji, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia oraz umiejętności Kandydata)
Branża: Bankowość
Dostępność: ASAP

Obowiązki i wymagania:
Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w systemach PPC (Google AdWords) w tym m.in.
- Założenie kont w wybranych systemach PPC
- Stworzenie struktury kampanii i optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI
- Badanie słów kluczowych – znalezienie adekwatnych i najlepiej pasujących do kampanii
- Ułożenie tekstów reklamowych, adekwatnych do promowanych produktów
- Stosowanie Google Analytics i Google Tag Manager do mierzenia skuteczności i optymalizacji kampanii
- Regularna administracja kampanią
- Raportowanie przebiegu kampanii, uwzględniające zmiany, poprawki i modyfikacje oraz ocenę ich wpływu na ogólną skuteczność kampanii.
- Testowanie nowych rozwiązań AdWords, wykorzystywanie wersji beta produktów Google
- udział w projektowaniu stron docelowych.
- dostarczanie szkoleniowo-konsultingowych, z zakresu reklamy w Google AdWords oraz analityki internetowej realizowanej za pomocą Google Analytics.

Dodatkowo:
- język angielski na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
• Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland