SPECJALISTA SEKCJI ZARZĄDZANIA SIECIĄ

BillBird S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BillBird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności poszukuje:

SPECJALISTY SEKCJI ZARZĄDZANIA SIECIĄ

Nr ref. K/09/2017

Zadania:

  • konfiguracja klientów w systemach informatycznych
  • zarządzanie magazynem urządzeń
  • konfiguracja urządzeń elektronicznych (terminal POS) zgodnie z ustalonymi procedurami
  • konserwacja urządzeń elektronicznych (terminal POS, czytniki kodów kreskowych, PinPad)
  • przygotowywanie przesyłek do serwisantów

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi pakiektu MS Office
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • forma współpracy: umowa zlecenie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym, terminie do dwóch tygodni od momentu ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie na przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883”.

Prezentacja firmy

BillBird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis