Specjalista SAS

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117207

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 12 miesięcy

Zadania:
• Konfiguracja kampanii marketingowych do bazy (wybór baz i kryteriów z hurtowni danych, przygotowanie diagramów, wdrożenie, raportowanie responsów) w SAS Campaign Management/SQL/SAS Enterprise Guide/SAS VA,
• Konfiguracja/zmiany eventów Real Time Marketing.
• Przygotowanie i nadzorowanie kampanii marketingowych

Wymagania:
• SAS Visual Analitycs
• SAS Enterprise Guide
• SQL,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland