Opis stanowiska pracy

Poradnia Leczenia Uzależnień poszukuje osoby do pracy na stanowisku terapeuty. Mile widziane osoby z Krotoszyna i okolic. Wymagane ukończone studia wyższe na jednym z kierunków: psychologia, pedagogika, resocjalizacja, socjologia lub filozofia oraz ukończone szkolenie lub gotowość do rozpoczęcia szkolenia w dziedzinie psychoterapii uzależnień. Informacje pod numerem 696 020 769

Wymagania

- ukończone studia wyższe na jednym z kierunków: psychologia, pedagogika, resocjalizacja, socjologia lub filozofia
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- miejsce zamieszkania w okolicach Krotoszyna

Prezentacja firmy

Firma prowadząca działalność psychologiczną i psychoterapeutyczną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia