Specjalista Projektant z zakresu ochrony środowiska

EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • realizacja dokumentacji środowiskowej dla nowych przedsięwzięć (Karta Informacyjna Przedsięwzięcia, Raport Oddziaływania na Środowisko),
  • realizacja dokumentacji do pozwoleń na gospodarcze korzystanie ze środowiska (pozwolenia zintegrowane, pozwolenia sektorowe).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska),
  • wiedza merytoryczna i prawna dotycząca ochrony środowiska,
  • znajomość zagadnień związanych z modelowaniem oddziaływań na stan jakości powietrza, stan klimatu akustycznego,
  • doświadczenie przy realizacji wniosków o wydanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, pozwoleń na korzystanie ze środowiska,
  • umiejętność skutecznej komunikacji w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, aplikacje branżowe),
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki i kreatywne działanie,
  • umiejętność zarządzania priorytetami oraz czasem,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy:

  • Inżynieria i Prawo Ochrony Środowiska,
  • Działalność regionalna oraz ogólnopolska.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w miłym i zgranym zespole,
  • rozwój osobisty, zdobywanie nowych umiejętności, oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia.

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Budownictwo / Praca na budowie