Specjalista Projektant z zakresu ochrony środowiska

EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dzień dobry,

Cieszymy się, że czytasz to ogłoszenie. Być może to pierwszy krok dla obydwu stron - Ciebie i naszej firmy - by wspólnie zacząć budować, a najlepiej rozwijać, twoją karierę zawodową.

To już piąte ogłoszenie w tym roku. Większość tegorocznych procedur rekrutacyjnych zakończyła się sukcesem, co sprawiło, że powiększyliśmy nasz Zespół do blisko 60 osób.

W aktualnie prowadzonej akcji rekrutacyjnej skupić się chcemy na poszukiwaniu fachowca z doświadczeniem, do pracy w Katowicach. Rozwijamy w dalszym ciągu nasz zespół konsultingowy i koniecznym stało się dalsze, realne wzmocnienie tego działu o osobę, która posiada usystematyzowaną wiedzę na temat, czym są: procedury inwestycyjne w kontekście ochrony środowiska i przemysłu, tworzenie środowiskowych dokumentacji wielokomponentowych, szeroko pojęte prawo ochrony środowiska, KPA... Co więcej, ma w tym względzie już pewne doświadczenie zawodowe.

Zależy nam, by praca na tym stanowisku była zespołowa: team to ważne słowo w naszej firmie.

Wyślij do nas swą aplikację - jeśli masz takie doświadczenie, odezwiemy się do Ciebie na pewno.

Niemniej, jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem po studiach kierunkowych, ale z pewnymi sukcesami osiągniętymi w trakcie dotychczasowej nauki, również wyślij do nas swoją aplikację i pochwal się swymi osiągnięciami.

Opis stanowiska pracy: Specjalista Projektant z zakresu ochrony środowiska

Miejsce pracy: EkoNorm Sp. z o.o., Katowice, woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • realizacja i obsługa projektów w obszarze ochrony środowiska, w tym oszacowanie oddziaływań na poszczególne jego komponenty,
  • znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony przyrody,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z ochroną środowiska dla klientów przemysłowych.

Wymagania, jakie są dla nas szczególnie istotne:

  • Wymagane jest, aby twoje wykształcenie wyższe miało podstawy techniczne, inżynierskie lub prawne związane z ochroną środowiska.
  • Jak wspomnieliśmy wcześniej, w tym konkretnym rozdaniu skupiamy się na posiadanym doświadczeniu - to jest dla nas priorytet; zaprezentuj je w swoich dokumentach aplikacyjnych.
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim jest wskazana.
  • O znajomości obsługi komputera, podstawowych aplikacji i peryferiów nie piszemy, to już dzisiaj chyba jest standard.
  • Prawo jazdy kat. B (czynne) konieczne.

Prezentacja firmy:

  • Inżynieria i Prawo Ochrony Środowiska,
  • Działalność regionalna oraz ogólnopolska.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w miłym i zgranym zespole,
  • rozwój osobisty, zdobywanie nowych umiejętności, oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia.

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie