Opis stanowiska pracy

Tego oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe

• Znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR

Minimum rok doświadczenia w samodzielnej pracy na stanowiskach związanych z PR (preferowane w agencji)

Bardzo dobry warsztat dziennikarski (umiejętność tworzenia materiałów prasowych)

Dobra orientacja w rynku polskich mediów i łatwość nawiązywania z nimi relacji

• Doświadczenie we współpracy z blogosferą

• Bardzo dobra obsługa MS Office

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia

• Doskonała umiejętność planowania i zarządzania czasem

• Odnajdywanie się w sytuacjach kryzysowych

• Profesjonalizm, komunikatywność i wysoka kultura osobista

Zgłoszenie powinno zawierać: CV + wykaz przykładowych realizacji/publikacji/osiągnięć.

Wymagania

Taki będzie Twój zakres pracy:

• Planowanie i realizacja działań PR dla klientów agencji, w tym: media relations, relacje z blogosferą, kampanie wizerunkowe, organizacja eventów i spotkań

• Przygotowywanie materiałów prasowych i promocyjnych

• Współudział w kreacji nowych pomysłów

• Współpraca z działami firmy: kreacja i strategia oraz social media

• Monitoring mediów oraz przygotowywanie raportów

• Utrzymywanie wysokiej jakości relacji z mediami oraz klientami

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą komunikacji medialnej oferującej kompleksowe dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media