Specjalista PR / Digital Media

RB Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • samodzielnie prowadzenie działań PR / Digital dla klientów agencji
  • prowadzenie profilów społecznościowych dla Klientów agencji
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami
  • kontaktowanie się z klientami agencji
  • tworzenie oraz dystrybucja materiałów prasowych
  • doradzanie klientom w zakresie komunikacji

Oferujemy

  • Korzystne warunki pracy
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji
  • Udział w interesujących projektach
  • Program ubezpieczeń zdrowotnych
  • Pracę z topowymi markami
  • Dostęp do nowoczesnego know-how
  • Karty na siłownę i basen
  • Autonomię managerską
  • Zdecydowany brak nudy!

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu działań PR (w agencji PR lub dziale PR firmy)
  • doświadczenie w kontaktach z mediami (warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingowych i PR
  • praktyczna znajomość narzędzi Social Media
  • umiejętność budowania trwałych relacji z mediami oraz klientami
  • bardzo dobry warsztat dziennikarski
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty
  • Znajomość języków obcych - mile widziana

Prezentacja firmy

Agencja Royal Brand PR jest firmą, z sukcesami pracującą dla klientów na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja