ALTEN Polska
Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Specjalista PMO

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Wrocław, 50-049

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Project Management

Główne zadania:

  • Organizowanie spotkań zespołów projektowych w oparciu o kalendarz uczestników, organizowanie komitetów sterujących i operacyjnych
  • Organizacja spotkań, warsztatów na zlecenie Project Managera
  • Przygotowywanie prezentacji projektowych w Power Point
  • Operacyjny nadzór nad realizacją zadań zespołów projektowych
  • Przygotowywanie raportów/zestawień liczbowych, opisywanie/rozliczanie faktur projektowych
  • Prowadzenie plików budżetowych i rejestrów
  • Organizowanie wyjazdów służbowych członków zespołów projektowych
  • Wsparcie informacyjne dotyczące realizowanych działań/projektów
  • Ciągła komunikacja z członkami zespołu projektowego

Wymagania:

  • Edukacja w kierunku PM/PMO/MBA i/lub doświadczenie w pracy przy projektach (PMO, koordynowanie procesów, testy akceptacyjne etc.)
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1)
  • Mile widziani studenci dostępni w pełnym wymiarze czasu pracy

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Miłą atmosferę w pracy, imprezy integracyjne
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania