Specjalista Operacyjny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119643

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty Operacyjnego

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (studenci)

Stawka: 7000-8000 pln brutto

Pełen wymiar godzinowy

Szukamy osoby do pracy operacyjnej na platformie Klienta

Zadania:
  • Analiza
  • Utrzymywanie platformy
  • Rozwiązywanie problemów
  • Możliwość rozwoju platformy o nowe funkcjonalności (w przyszłości)

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość systemu Unix/Linux (nie tylko od strony użytkownika)
  • Mile widziana znajomość języka programowania Java
  • Mile widziana znajomość zagadnień billingowych
  • Język angielski do dokumentacji

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowę zlecenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland