Opis stanowiska pracy

Organizujemy wyprawy o charakterze poznawczym, głównie w kierunkach wschodnich- kraje byłego ZSRR, Rumunia, Bałkany, Iran, poszukujemy osób do współpracy w biurze

wymagane umiejętności

-języki- rosyjski i angielski

-znajomość regionów do których organizujemy wyjazdy

-doświadczenie w pracy biurowej- obsługa office, systemów rezerwacyjnych

-szczególnie poszukujemy osoby z językiem serbskim i znajomością krajów bałkańskich

Prezentacja firmy

Organizacją wyjazdów zajmujemy się od 2002 roku, zaczynaliśmy od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka