Specjalista Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Gdynia, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej rozwiązania z zakresu zarządzania procesami biznesowymi, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • odbieranie połączeń oraz odpowiadanie na zapytania Klientów
  • obsługa zgłoszeń dotyczących rezerwacji lotów, hoteli, samochodów
  • wspieranie klientów w odprawach online
  • współpraca z innymi działami firmy, aby rozwiązywać zgłoszenia klientów
  • zapewnianie potwierdzeń zgłoszeń internetowych klientom

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • dobra znajomość języka polskiego/angielskiego
  • komunikatywność i orientacja na klienta
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz zarządzania czasem
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • pracę w międzynarodowej firmie zajmującej się m.in. branżą turystyczną
  • umowę o pracę
  • premie za wyniki
  • Benefity do wyboru: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, vouchery na paliwo, bilety do kina, vouchery do sklepów
  • duży wybór dodatkowych kursów (umiejętności interpersonalnych, komputerowe, językowe)
  • firmowe wyjścia, imprezy integracyjne
  • owocowe poniedziałki, aby zaczynać tydzień z energią

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Obsługa klienta