Specjalista narzędziowni

AIC S.A.

Gdynia, pomorskie

AIC S.A.
AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.
AIC S.A.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie systemem informatycznym
  • Pomiary geometryczne przyrządów kontrolnych i produkcyjnych
  • Nadzór na bieżącym funkcjonowaniem narzędziowni
  • Nadzór nad gospodarką magazynową w narzędziowni

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętności współpracy międzydziałowej
  • Mile widziane roczne doświadczenie w dziale zapewnienia jakości

Co otrzymasz?

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dogodną lokalizację
  • Możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym z innowacyjnymi technologiami
  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.