Specjalista Microsoft Dynamics AX

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko związane z analizą biznesową oraz rozwojem oprogramowania Microsoft Dynamics AX.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma wyspecjalizowana w tworzeniu części dla branży samochodowej. W tym momencie poszukują osoby, która objęłaby stanowisko Specjalisty Microsoft Dynamics AX.

Opis stanowiska

  • Rozwój oprogramowania
  • Pełnienie funkcji łącznika między klientem wewnętrznym, a zespołem developerów
  • Wsparcie użytkowników końcowych
  • Dostosowywanie systemu pod wymagania użytkownika końcowego
  • Utrzymanie systemu ERP
  • Współpraca z centralnym działem ICT

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub ostatni semestr studiów)
  • Podstawowa znajomość zagadnień programowania
  • Podstawowa znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość Dynamics AX 4.0/2009/2012 R3 lub podobnego systemu ERP

Oferujemy

  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Opieka medyczna
  • Bony, premia
  • Parking
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page