Specjalista marketingu internetowego (Google AdWords)

Zetha Ltd

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zetha Ltd - agencja marketingowa full service i wydawca mediów polskojęzycznych w Wielkiej Brytanii rośnie! Zdobyliśmy nowych klientów w Polsce i w Wielkiej Brytanii, uruchomiliśmy nowe projekty, dlatego chcemy powiększyć zespół o nowe osoby.

Jeśli pasjonuję Cię:

  • nowe technolgie
  • internet(y)
  • social media
  • uczenie się i wykorzystywanie nowej wiedzy

Praca to dla Ciebie przede wszystkim:

  • tworzenie wartości dodanej
  • kreatywne podejście
  • 200% zaangażowania w ciągu całych 8h

a dodatkowo cenisz sobie przy tym:

  • wolną rękę i zaufanie szefa,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • ciągły rozwój i naukę.

No i możesz się poszczycić:

  • kilkuletnim doświadczeniem w kampaniach AdWords
  • znajomością e-narzędzi i e-strategii (np. Google Adwords, Analitics, Facebook Ads, narzędzia e-mailingowe, landingi) - cetyfikaty mile widziane!
  • analitycznym myśleniem
  • samodzielnością
  • ogarnianiem się w internet-ach i html-ach
  • sukcesami, sukcesami, sukcesami ...
  • no i znasz nieźle języki obce: angielski lub rosyjski, ukraiński ... albo może portugalski?

TO ZDECYDOWANIE CIEBIE SZUKAMY!

Do Twoich zadań należeć będzie przede wszystkim:

  • Prowadzenie i optymalizacja kampanii AdWords
  • Mierzenie efektwyności działań i budżetów klientów
  • Udział w projektach e-marketingowych w innych obszarach (np.e-mail marketing, SEM/SEO)
  • Wsparcie kampanii w social mediach (np. Facebook)
  • Współpraca z zespołem marketingowym

Wymagania

UWAGA - to musisz wiedzieć:

  • Jesteśmy optymistami i pesymiści do nas nie pasują
  • Uwielbiamy się do siebie przyzwyczaić i pracować w stałym zespole przez długie lata
  • U nas panuje duży luz, a stanowisko jest samodzielne - musisz mieć dużo motywacji wewnętrznej, bo z batem nikt nie stoi, a oceniane są EFEKTY
  • Ciągle się zmieniamy - TO NIE JEST SLOGAN i Ty też będziesz elementem zmiany. Liczymy, że wiele wniesiesz

Rzeczowe informacje:

  • Praca w biurze w centrum Krakowa
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.30
  • Brytyjska umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Róźne inicjatywy dla pracowników - rodziców, których chętnie wspieramy :-)
  • Kawę też mamy, ale to oczywiste!
  • Miejsce na rower - a jakże!
  • Targ z warzywami i smakyłokami o dwa kroki od biura!

Prezentacja firmy

Brytyjsko - polska grupa wydawnicza Zetha Media jest wydawcom tytułów PO... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja