Specjalista lub Starszy Specjalista ds. Procesów Księgowych

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie operacji finansowych na rachunkach oraz kontach
  • Sporządzanie oraz raportowanie zestawień księgowych
  • Weryfikacja faktur i rozwiązywanie niezgodności
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Bieżący kontakt z klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, analiza finansowa, ekonomia oraz kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programu MS Excel oraz Word
  • Mile widziana znajomość programu SAP bądź innych programów księgowych
  • Chęć rozwoju
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe w wysokości od 3700 PLN brutto + premie i nagrody
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe benefity, takie jak karta Multisport, vouchery czy bony
  • Możliwości rozwoju i awansów

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.