Specjalista logistyk ds. prototypów

Brembo Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Nazywamy się Brembo i jesteśmy światowym liderem produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek. Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje: badania, tworzenie prototypów, rozwój i testowanie, aż po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie możliwości wykonania prototypu
  • Przygotowywanie planu produkcji
  • Nadzór nad terminowością budowy prototypów
  • Kontrola terminowości i jakości dostaw komponentów
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie
  • Współpraca z jednostkami centralnymi Brembo

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w dziale logistyki lub planowania produkcji, mile widziane w branży automotive
  • Znajomość pakietu MS Office, głównie MS Excel
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Orientacja na cel i doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka włoskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą, paczki i bony świąteczne, kursy językowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z poniższą klauzulą o ochronie danych osobowych.