SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - METROLOG

MPT COMPONENTS Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

MPT Components Sp. z o.o. w Zabrzu należąca do MPT Group GmbH poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów, produktów i usług,
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej, jej stała aktualizacja i nadzór nad nią,
  • Rozwój systemów zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO 9001 lub 9002,
  • Wprowadzanie procedur i instrukcji z zakresu zapewnienia jakości,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • Obsługa maszyn pomiarowych wraz z ich programowaniem oraz szkolenie z ich obsługi,
  • Nadzór i kontrola produktów gotowych do wysyłki (pomiary gotowych detali zgodnie z normą i specyfikacją, mierzenie wszystkich wymiarów krytycznych)
  • Prowadzenie nadzoru nad narzędziami pomiarowymi, ich kontrola i serwisowanie,
  • Każdorazowy nadzór jakościowy nad produkcją tzw. „pierwszej sztuki” i dopuszczanie do produkcji seryjnej,
  • Stała współpraca z klientami w zakresie analizy powstałych braków i wad jakościowych oraz wprowadzanie działań korygujących i naprawczych,
  • Nadzór nad reklamacjami klientowskimi i sporządzanie raportów oraz kreowanie działań naprawczych,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane: zarządzanie jakością),
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie pracy w kontroli jakości,
  • znajomość obsługi urządzeń pomiarowych wraz z ich programowaniem,
  • znajomość standardów ISO, mile widziane IATF,
  • dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i zdolność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka niemieckiego (preferowana) lub angielskiego,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym kilku tygodniowe staże w Niemczech;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

Dopuszcza się zdalne przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych na czas trwania epidemii!

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obróbką skrawaniem i tłoczeniem elementów m.in.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Kadra zarządzająca