Specjalista Kontroli Jakości (m/f) - branża FMCG

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z sektora FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty Kontroli Jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z sektora FMCG.

Opis stanowiska

  • Kontrola surowców pod kątem zgodności parametrów z wymaganiami specyfikacji
  • Nadzór nad prawidłowością pobierania prób surowców
  • Zgłaszanie reklamacji surowców, opakowań i wyrobów gotowych
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz próbek wyrobów gotowych do badań w laboratoriach zewnętrznych
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych systemu HACCP, GHP, GMP
  • Stosowanie i współpraca w zakresie zasad bezpieczeństwa żywności (HACCP, ISO, FIS)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: technologia produkcji żywności, analiza żywności, kontrola jakości lub pokrewne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym, samodzielnym stanowisku, mile widziane w branży FMCG
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość systemów jakości: HACCP, BRC, FIS
  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego
  • Wiedza z zakresu znakowania środków spożywczych
  • Znajomość technologii procesów produkcyjnych w przemyśle spożywczym
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Dokładność

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, dającej możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page